Blog

 

Czas na weryfikacje. Tekst, który mogłeś znaleźć tu jeszcze chwilę temu od jakiegoś czasu zaczął się deaktualizować.

Minął rok  ponad rok, od momentu, kiedy postanowiłem odpowiadać na pytanie „Co na to tata?”. Moje klony to już ponad dwuletnie wszędobylskie i ciekawe całego świata szkraby. Jaś i Staś. Dowiedziałem się o sobie, że miłości nie da się podzielić na pół, ale da się ją pomnożyć.

Kiedy dowiedziałem się, że nie mogę mieć dzieci część mojego świata runęła. Dzięki mojej A. naszemu wspólnemu poświęceniu, walce, i marzeniu, które pragnęliśmy spełnić i dzięki metodzie in vitro – zostaliśmy rodzicami. To najcięższa fucha na świecie. To taka praca, która wypruwa z Ciebie flaki, ale wypłata w postaci uśmiechu i rozwoju Twojego dziecka to najwyższa zapłata.  Kiedy dowiedziałem się, że będę tatą dotarło do mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wtedy postanowiłem spełnić swoje kolejne marzenie i zacząłem zawodowo realizować się we własnym studiu graficznym – Milestone Media, gdzie realizuję projekty dla dużych i małych marek.

Ten blog to moje miejsce na odpoczynek, oddech i lekkie odrealnienie poprzez spojrzenie na to, co mnie, nas, otacza jakby z boku. Jestem przekonany, że moje doświadczenia mogą być dla Ciebie cenne. Być może masz podobne dylematy i przemyślenia. Zapraszam. Rozgość się, zostań i odwiedzaj tak często jak tylko masz ochotę.

Pozdrawiam
Marcin

Share: