Rodzicielstwo nie jedno ma imię

Kiedy kilka miesięcy temu podjąłem decyzję o powstaniu bloga „Co na to tata?” czułem się jak rozbitek na bezludnej wyspie. Nie miałem kompletnie żadnej świadomości jak wiele osób mierzących się z jedynakami, bliźniakami, trojaczkami, dzieli swoimi doświadczeniami w blogosferze.. Znałem góra 2 może 3 adresy, pod które czasem zdarzyło mi się zapukać, by dowiedzieć się, co słychać.

Dziś wiem, choć z pewnością moja wiedza jest niepełna, jakie blogi z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tym wszystkim, których interesuje rodzicielstwo nie tylko w wersji multi. I właśnie tą wiedzą pragnę się z Wami podzielić. Jeśli poniższa lista nie wyczerpuje tematu, z przyjemnością dowiem się, na jakie strony powinienem według Was zajrzeć. Wszelkie komentarze jak najbardziej mile widziane 🙂

Prawdą pozostaje fakt, że nie mam czasu na czytanie innych. Moja doba to głównie dzieci i praca przerywana czasem snem. Ostatnio i tak jestem zmuszony do rezygnacji z części snu na rzecz pracy. Jednak obiecuję zajrzeć pod każdy podany przez Was link. Tak jak staram się przynajmniej raz w tygodniu zajrzeć na poniższe blogi.
Moja lista nie ma hierarchii. Kolejność jest totalnie przypadkowa.
Zwróćcie jednocześnie uwagę, że nas — blogujących ojców, wciąż jest jak na lekarstwo

1. Ojciec M. Blog Mateusza poznałem dokładnie w dniu rozpoczęcia swojej przygody z blogowaniem. Od samego początku, z niewiadomych do końca przyczyn poczułem sympatię do młodszego kolegi. Z bloga bije jakaś pozytywna aura. Lekkie pióro i poruszane tematy sprawiają, że czyta się z przyjemnością.
Z przykrością przyjąłem informację, że Mateusz postanowił zaprzestać prowadzenia bloga. Szkoda. Wspominam z przyjemnością. Tymczasem polecam jego z rzadka, ale jednak nadal aktualizowany profil na facebooku: O tutaj!

2. Ile kosztują bliźniaki? – dzieci od strony finansowej i nie tylko. Polecam!

Pewien Pan strażak prowadził naprawdę ciekawego bloga. Niestety ślad po nim zaginął.

3. Rodzina w Praktyce – bo bycie tatą to najważniejsza rola w życiu 😉

4. Agumama – Synowie to bezsprzecznie oczko (oczy?) w jej głowie. Poznajcie historię bliźniąt, które wzruszają, ale także niosą porcję cennych porad, jak radzić sobie w trudnych momentach z bliźniakami. Bez wątpienia jedna z większych orędowniczek bezpiecznego przewożenia dzieci, karmienia piersią, i rozsądnego wychowywania.

5. Mama na Tropie – do Kasi zaprowadził mnie fantastyczny projekt „Kumulacja Szczęścia”. Obiecuję, że napiszę, obiecuję 🙂

6. Nieperfekcyjna Mama

7. Matka Niewariatka

8. Elementarz Mamy

11. Pani Miniaturowa  – o Agacie pewnie można by juz książkę napisać. Sama też powinna o tym pomyśleć. Kto nie zna ten powinien poznać najmniejszą blogerkę polskiej blogosfery

Te wpisy mogą Ci się spodobać