Share Week 2018 – Nominacje proste jak nigdy.

Co roku ten sam dylemat. Których blogerów wyróżnić. Którzy zasługują na to, by o nich wspomnieć i podkreślić ich znaczenie.
Pierwszy raz od początku mojej przygody z blogowaniem nie mam problemu z wyborem.
Nie znajdziesz tu nazwisk z blogerskich topów. Dlaczego? Oni już na szczyt dotarli. Czytają ich setki tysięcy ludzi.
Wychodzę z założenia, że takie tuzy sobie poradzą. Dlatego też uważam, że powinno się postawić na tych mniejszych, którzy według mnie po prostu robią kapitalną robotę.

Chcesz wiedzieć czym jest Share Week? Polecam Ci zajrzeć na stronę Andrzeja Tucholskiego, który całą akcję wymyślił i wcielił w życie.
Swoją drogą od wczoraj, kiedy ogłosił start SW, słupki statystyk jego strony zapewne wystrzeliły poza sufit, którego i tak już dotykały ?

Do rzeczy.
W moim Top 3 blogów w ostatnim czasie znalazło się miejsce dla dwóch kobiet i jednego niezwykłego faceta.

Share Week 2018 – moje nominacje

1. Agnieszka Jezierska

https://www.agumama.pl

Od ponad 3 lat obserwuje, jak każdego dnia rozwija swoje blogowanie i siebie zarazem. Z pewnością ułatwia mi to fakt, że często prowadzi go, siedząc tuż obok mnie, ale to akurat nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Jej blogowanie rozpoczęło się od zwykłej próby „bo a nuż się spodoba”, a po czasie przerodziło się w pasję. Widzę, jak dużo daje jej to radości, ale też jak wiele wysiłku kosztuje. Nie jest łatwo znaleźć czas na blogowanie, posiadając dwójkę dzieci, pracę na etacie w korpo i tak trudnego we współżyciu partnera, jak ja.
Aga do każdego wpisu podchodzi w niezwykle profesjonalny sposób. Przygotowuje się. Przegląda dziesiątki źródeł i szuka tych najbardziej rzeczowych, aby dać swoich czytelniczkom jak najwięcej istotnych informacji i sprawdzonej, rzeczowej wiedzy niezbędnej dla każdej mamy. To nie jest blog parentingowy jakich dziesiątki tysięcy znajdziesz w sieci. Znajdziesz na nim mnóstwo wiedzy wręcz eksperckiej, która przyda się każdej kobiecie, a szczególnie mamie. Polecam i namawiam do polecania i zapamiętania bloga Agnieszki.

 

2. Hania Zieleźnik-Rybak

https://hitchhaning.com/pl/

Znasz takich ludzi, którzy czarują słowem i humorem? Hania to zapalona podróżniczka w wiecznej drodze.
O ile nie jestem zbyt dużym fanem blogów podróżniczych, to blog Hani przyciąga jak magnes. W każdym czwartek siadam przed ekranem komputera i z radością otwieram jej bloga ze świadomością tego, że dzięki tym paru minutom, to będzie po prostu dobry dzień.
Humor, jakim operuje Hania, opisując przygody w tych wszystkich niesamowitych miejscach na Ziemi, udzieli się chyba każdemu czytelnikowi. Wejdź, przeczytaj jeden wpis, a potem następny i kolejny. Zobacz, jak można pisać przyciągająco o podróżach. Tu powinno się pojawić ostrzeżenie, że wchodzisz na własne ryzyko, bo ciężko będzie Ci wyjść, ale co tam ? Leć z Hanią i baw się dobrze.

 

Maciej Wojtas

https://maciejwojtas.pl/

Człowiek orkiestra. Copywriter, bloger, i do tego jeszcze twórca najprężniej rozwijającej się grupy dla blogerów na Facebooku. Krążą legendy, że to tylko bot i do tego nie sypia. Maciek bez wątpienia nie przesadza, pisząc na swoim blogu, że inspiruje słowami. Każdy wpis potrafi rozpalić szare komórki i wyciągnąć z Ciebie pomysły, o jakich nawet nie śniłeś. Seria wywiadów z blogerami, jaką znajdziesz na jego blogu, naprawdę wyrywa z butów. Jeśli do tego dodać, że bez oporów dzieli się swoją bogatą wiedzą, masz materiał na blogera z topu topów. Oby jak najszybciej,


Zasada Share Week jest taka, że można polecić jedynie 3 blogi. W sumie rozumiem. Przy większej ilości logistyka ogarnięcia wyników przerosłaby pewnie każdego.

Jednak gdybym mógł, z pewnością poleciłbym także:

http://agnesonthecloud.pl/

http://pozalowana-wanda.artstation.vot.pl/

http://klosinski.net/

http://www.powerpumpingdad.pl/

http://czarnaskrzynka.blog/

http://www.malawiejskafirma.pl/

Nie powiem Ci, żebyś głosował na mnie, bo… no bądźmy realistami ? Być może, któryś z blogów, które wymieniłem,spodoba Ci się na tyle, że sam postanowisz je polecić? Tego Ci życzę.

 

Te wpisy mogą Ci się spodobać